Posiadamy nowoczesny węzeł betoniarski produkcji niemieckiej nowy_wezel
ELBA-BETON-CENTER EBCD 105 o pojemności mieszalnika 3 m3.

Węzeł posiada trzy silosy o ładowności 80 ton każdy, a także 5 dozatorów szeregowych na kruszywo i piach. Przy węźle znajduje się również magazyn środków chemicznych. Jest to specjalnie przygotowane pomieszczenie, którego wnętrze w okresie niskich temperatur jest dodatkowo ogrzewane.

Wytwórnia betonu jest w ciągłej współpracy z laboratorium Lafarge oraz BARG. Współpraca z laboratorium Lafarge skupia się przede wszystkim na wsparciu w opracowywaniu i testowaniu receptur mieszanek betonowych, zapraw, ocenie jakości składników do produkcji betonu, porad technicznych oraz konsultacji, co do wyboru optymalnego i zgodnego ze specyfikacjami technicznymi cementu.

W chwili obecnej dysponujemy najbardziej wydajnym węzłem betoniarskim w promieniu 30km! Realna wydajność nowego mieszalnika wynosi 110 m3/h, dlatego też takie parametry pozwalają nam zaopatrywać w beton naprawdę duże inwestycje. Firma posiada również niezależny, w pełni zautomatyzowany węzeł betoniarski typ B303 o pojemności 0,75 m3 i wydajności 32 m3/h (w zależności od konsystencji mieszanki betonowej).OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do każdej partii wyprodukowanego betonu wystawiamy deklarację zgodności z PN-EN 206-1. W produkcji wykorzystujemy najwyższej jakości surowce, współpracując z dostawcami cenionymi na rynku krajowym i zagranicznym.
Cement: LAFARGE CEMENT POLSKA SA. Chemia: Sika Kruszywo: NORDKALK SP. Z O.O. Kruszywo bazaltowe: BAZALT Wilków Piach: Rzeczyca, Rawa Maz., Opoczno

Świadczymy również usługi transportowe w zakresie dostarczania i przepompowania betonu, zapraw oraz przewóz kruszyw i innych.

QR Ezbud-BudownictwoQR Code (QR jest skrótem od ang. Quick Response) – alfanumeryczny dwuwymiarowy matrycowy kwadratowy kod kreskowy wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku.

Wszystkie nowoczesne telefony mają wbudowany aparat. Często też zawierają funkcjonalność czytnika kodów kreskowych. Jeśli masz go w telefonie - zeskanuj nasz kod - a otrzymasz naszą wizytówkę na telefon.