Amatorskie systemy podlewania ogrodów.
Pistolet
9-funkcyjny
Wielofunkcyjny model o dziewięciu strumieniach: wachlarzowy poziomy, spieniony, cienki prosty, wąski sitko, stożek, wachlarzowy pionowy, sitko, kątowy. Wyposażony w regulację siły strumienia wody, blokadę spustu dla uzyskania pracy ciągłej. Głowica z nakładką antypoślizgową, elastyczna rękojeść.
Pistolet
7-funkcyjny
Wielofunkcyjny model o siedmiu strumieniach: wachlarzowy poziomy, mgiełka, sitko, prosty, stożkowy, wąski sitko. Wyposażony w regulację siły strumienia wody, blokadę spustu dla uzyskania pracy ciągłej. Głowica z nakładką antypoślizgową, elastyczna rękojeść. Wytrzymały korpus metalowy. 3 lata gwarancji.
Szybkozłączki nakładka antypoślizgowa, wyskoudarowe tworzywo ABS.
Do połączenia węża ogrodowego z przyłączem kranowym, nyplem lub trójnikiem
Uszczelki Komplet uszczelek zapasowych zawierających: 5 szt. uszczelek okrągłych (oring) do przyłączy oraz uszczelki płaskie do przyłączy kranowych: 1 szt. 1/2”, 1 szt. 3/4”, 1 szt. 1”
Bąben z wężem Kompletny zestaw nawadniający do podlewania roślin tarasowych, balkonowych i ogrodowych jak również do czyszczenia powierzchni i mycia samochodu. Maksymalna pojemność bębna 20m węża 1/2”.
W zestawie:
– 15 mb węża zbrojonego o średnicy 1/2” (12.5mm)
– solidny bęben na wąż ze stalową rama, skręcany na śruby, mieszczący maksymalnie 20m węża 1/2”
– pistolet wielofunkcyjny o czterech strumieniach: wachlarzowy poziomy, prosty, prosty cienki
– szybkozłączka Stop 1/2”
– trzy szybkozłączki 1/2”
– przyłącze kranowe 3/4”- 1/2”
Węże Trzywarstowowy, nakręcający się. Ścianka o zwiększonej grubości zapewnia zwiększoną odporność i trwałość. NIe zawiera kadmu i ołowiu.
Linie kroplujące Linia kroplująca TANDEM jest tanim rozwiązaniem w nawadnianiu: żywopłotów, roślin rzędowych, grządek, rabat kwiatowych, terenów rolniczych, sadów i szklarni. Może być prowadzona zarówno nad jak i pod powierzchnią ziemi. Maksymalny odcinek poziomy rury wynosi 50mb. Dwa wyjścia wody z kroplownika (Tandem) gwarantują lepszą dystrybucję wody niż w produktach konkurencyjnych. Średnica 16mm (1/2”) Odstęp kroplowników 30cm Wydatek kroplownika 4,1l/
Profejonalne systemy nawadniania ogrodów
Zraszacze wynurzalne Korpus zraszacza o wysokości wynurzenia 5cm (2″)  z osadzoną dyszą statyczną 15A o regulowanym sektorze pracy 45-360 stopni. Zasięg 4,5m (2bar). Gwint przyłączeniowy F1/2
Zraszacze pulsacyjne Zraszacz wynurzalny z głowicą rotacyjną MP Rotator Hunter®, osadzony na korpusie z tłokiem o wynurzeniu 10 cm Greenmill GB6604. Podłączenie gwint F1/2”. Zraszacz może być łączny w ramach tej samej sekcji ze zraszaczami przekładniowymi i pulsacyjnymi. Wyjątkowo trwały i niezawodny! Zraszacz o strumie nu odpornym na podmuchy wiatru, bardzo oszczędny w użyciu wody, o dobrym pokryciu powierzchni i efektowny w użytkowaniu. Wyposażony w filtr wychwytujący zanieczyszczenia.
Korpus Korpus zraszacza o wysokości wynurzenia 10cm (4″) z gwintem przyłączeniowym F1/2″. Kompatybilny z większością dysz statycznych i rotacyjnych dostępnych na rynku. Oferowany bez dyszy.
Dysze statyczne Komplet dwóch dysz statycznych z gwintem wewnętrznym wraz z filtrami, kompatybilny z większością zraszaczy innych marek. (2bar), regulowany sektor pracy 25-360 stopni
Zraszacze pulsacyjne Zraszacz do zastosowania w systemie wynurzalnym. Zasięg 9.6-11.5m. Rekomendowany do nawadniania średnich i dużych powierzchni trawy, szczególnie na glebach piaszczystych. Silny strumień wody jest odporny na znoszenie przez wiatr. Wymienne trzy różnokolorowe dysze o różnych wydatkach: niebieska, czerwona i czarna. Ramię wyposażone w mosiężny odbojnik dla bardziej równomiernej pracy. Możliwość pracy pełnosektorowej lub kątowej: 30-330st. Bardzo dobre pokrycie powierzchni dzięki mechanizmowi zapadkowemu zmieniającemu strumień przy zmianie kierunku obrotu.
Rura irygacyjna Rura do zastosowania w systemach nawadniających. Montaż nad i pod powierzchnią ziemi. Odporna na działanie UV, warunków atmosferycznych. Nieprzepuszczalna dla światła
Złącze nyplowe
rur PE
Złącze do połączenia dwóch odcinków rury montażowej PE
Trójniki do
rur PE
Złącze do połączenia dwóch odcinków rury montażowej PE
Kolana do
rur PE
Studzienka Plastikowa skrzynka osłonowa przeznaczona do montażu: elektrozaworów, zaworów ręcznych, reduktorów ciśnienia oraz filtrów. Pokrywa w kolorze zielonym umożliwia łatwy dostęp do zamontowanych urządzeń. Nie posiada dna
Puszka poboru wody Przeznaczona do poboru wody z rurociągu podziemnego. Może służyć w połączeniu z przyłączem kranowym 3/4” i szybkozłączką do podłączenia węża ogrodowego w celu ręcznego nawadniania lub poboru wody np. do czyszczenia nawierzchni, samochodu itp. Komplet składa się z puszki oraz przyłącza. Automatyczny zawór odcina przepływ wody gdy klucz (przyłącze) wyjęty jest z puszki. Zatrzaskowa, uchylna pokrywa puszki zabezpiecza przed dostaniem się zanieczyszczeń do wnętrza
Elektrozawory Zawór przeznaczony do zastosowania w elektronicznym sterowaniu systemów nawadniających: zraszaczy wynurzalnych oraz mikronawadniania. Charakteryzuje się małymi oporami przepływu. Wyposażony w pokrętło ręcznego otwarcia. Przyłącze wejściowe i wyjściowe F1″. Elektromagnes 24V przystosowany do pracy z prądem zmiennym, o mocy 2.75W. Możliwość wymiany membrany oraz elektromagnesu. Współpracuje ze sterownikami nawadniania 24VAC
Sterownik
11-sekcyjny
profesjonalny model zewnętrzny 24V z wbudowanym transformatorem 230/24V. Obsługa do 11 sekcji nawadniających. Możliwość ustawienia 6 indywidualnych programów nawadniania. Maksymalnie 6 startów nawadniania dziennie dla każdego programu. Czas pracy sekcji: od 1 minuty do 12 godzin 59 minut. Programowe sterowanie pompą i detektorem deszczu, z funkcją opóźnionego startu. Funkcja budżetu wodnego do szybkiej zmiany parametrów w zakresie: 10-200%. Programowanie w oparciu o wbudowany 365-dniowy kalendarz. Czytelny wyświetlacz oraz duże przyciski i pokrętło wyboru trybu pracy. Bateryjne podtrzymywanie pamięci (bateria 9V 6LR61, niezałączona). Tryb pracy automatycznej i ręcznej.
Sterownik
4-sekcyjny
Model do instalacji wewnątrz budynków z zewnętrznym transformatorem 230/24V. Obsługa do 4 sekcji nawadniających. Możliwość ustawienia 4 indywidualnych programów nawadniania. Maksymalnie 4 startów nawadniania dziennie dla każdego programu. Czas pracy sekcji: od 1 minuty do 12 godzin 59 minut. Programowe sterowanie pompą i detektorem deszczu. Funkcja budżetu wodnego do szybkiej zmiany parametrów w zakresie: 10-200%. Programowanie w oparciu o wbudowany 365-dniowy kalendarz. Bateryjne podtrzymywanie pamięci (bateria 9V 6LR61, niezałączona). Tryb pracy automatycznej i ręcznej.
QR Ezbud-BudownictwoQR Code (QR jest skrótem od ang. Quick Response) – alfanumeryczny dwuwymiarowy matrycowy kwadratowy kod kreskowy wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku.

Wszystkie nowoczesne telefony mają wbudowany aparat. Często też zawierają funkcjonalność czytnika kodów kreskowych. Jeśli masz go w telefonie - zeskanuj nasz kod - a otrzymasz naszą wizytówkę na telefon.