Click for english version

materialy-budowlane ZDJECIENasza hurtownia Oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych oraz wykończeniowych uznanych producentów krajowych i zagranicznych. W naszej hurtowni możecie Państwo zaopatrzyć się od bloczków fundamentowych, materiałów izolacyjnych i dociepleniowych, po stropy i systemy dachowe. W ofercie znajdziecie Państwo również asortyment związany z zagospodarowaniem terenu-ogrodzenia, kostkę brukową oraz urządzenia do nawadniania ogrodów.

W trosce o klienta i jego czas oferujemy duży wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych w jednym miejscu, gdzie od ręki dokonujemy kalkulacji wybranego towaru oraz doradzamy naszym klientom solidną i godną zaufania firmę wykonawczą. materialy-budowlane ZDJECIE 2W ofercie znajdziecie także materiały wykończeniowe, tynki, gładzie, płyty gipsowe, panele podłogowe, okna, drzwi oraz farby, narzędzia i akcesoria budowlane, sanitariaty, armaturę, systemy podlewania ogrodów. Realizujemy indywidualne zamówienia towaru w szybkim czasie, a to wszystko dla pełnego zadowolenia naszych klientów.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż hurtową ale i detaliczną. Odbiorcami naszej hurtowni są: zakłady produkcyjne, firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Fachowa obsługa naszej hurtowni zaproponuje każdemu z naszych klientów rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i możliwości. Pomożemy w doborze najkorzystniejszej oferty. Spośród wielu firm istniejących na rynku budowlanym, wyłoniliśmy te, które oferują najwyższą jakość za rozsądną cenę. Dla stałych klientów i klientów dokonujących jednorazowo większych zakupów posiadamy bardzo atrakcyjne ceny.

Posiadamy mieszalniki tynków i farb.
Wybrany kolor mieszamy „od ręki”.

W naszej hurtowni klienci nie musza martwić się transportem i rozładunkiem zakupionego towaru, gdyż dysponujemy transportem własnym.

Na terenie Tomaszowa Mazowieckiego transport GRATIS!

QR Ezbud-BudownictwoQR Code (QR jest skrótem od ang. Quick Response) – alfanumeryczny dwuwymiarowy matrycowy kwadratowy kod kreskowy wynaleziony przez japońską firmę Denso-Wave w 1994 roku.

Wszystkie nowoczesne telefony mają wbudowany aparat. Często też zawierają funkcjonalność czytnika kodów kreskowych. Jeśli masz go w telefonie - zeskanuj nasz kod - a otrzymasz naszą wizytówkę na telefon.