Program wykończenia wnętrz

Mieszkanie wykończone „pod klucz”.

Dla wielu z nas wykończenie i aranżacja wnętrz stanowi zbyt duże wyzwanie. Dużo łatwiej wyszukiwać ubrania niż materiały wykończeniowe. Inny problem to obecne tempo życia, nie mamy czasu na drobiazgowe i czasochłonne poszukiwania – liczy się szybkość i jakość.

W odpowiedzi na potrzeby coraz bardziej zajętych Klientów zainteresowanych zakupem nowego mieszkania przygotowaliśmy program wykończenia wnętrz. Program zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy oraz daje możliwość stworzenia funkcjonalnego i niepowtarzalnego wnętrza. Zakres programu obejmuje koszty materiałów, wykonawstwo oraz nadzór w trakcie prac wykończeniowych, aż do odbioru końcowego mieszkania.

Wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia mieszkania, poszukiwanie wykonawcy i kontrolowanie postępu prac – wszystkie te zadania bierzemy na siebie proponując Państwu konkretne produkty, a także zapewniając profesjonalną obsługę i wykonawstwo. Nasi specjaliści pomogą w odpowiedniej i funkcjonalnej aranżacji wnętrz, doborze materiałów wykończeniowych zgodnie z Państwa indywidualnymi oczekiwaniami. W ramach programu proponujemy Państwu różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Szeroka gama kolorów i wzorów pozwoli wybrać każdemu coś dla siebie. Bogaty wybór materiałów znanych i cenionych polskich producentów, pozwala na stworzenie indywidualnych projektów w oparciu o ciekawe wzornictwo.

Oferujemy państwu:

  • szeroką gamę produktów do wyboru
  • szybkie i fachowe wykonanie prac
  • doradztwo i profesjonalną obsługę
  • indywidualne projekty zgodne z oczekiwaniami Klienta
  • oszczędność czasu
  • gwarancję na wykończenie mieszkania

Szczegółowe informacje na temat programów uzyskają Państwo w biurze sprzedaży w Tomaszowie Maz. ul. Wysoka 2/4 lub pod numerem telefonu 44 723 30 94 wew. 22.