Przejdź do treści

Węzeł betoniarski

Węzeł betoniarski mieści się w Tomaszowie Maz. przy ul. Spalskiej 124/140. Produkcja odbywa się na węźle typu ELBA-BETON-CENTER 105 o pojemności mieszalnika 2,25 m3 i wydajności 55 m3/h. Węzeł posiada trzy silosy o pojemności 80 ton każdy oraz pięć dozatorów szeregowych na piach i kruszywa. Ponadto posiadamy ogrzewany magazyn do przechowywania środków chemicznych, dozowanych do betonu.

Do produkcji stosujemy surowce najwyższej jakości, współpracując ze sprawdzonymi dostawcami cementu, kruszyw i chemii (Lafarge Holcim, Nordkalk, Androimpex). Wszystkie surowce posiadają wymagane badania i deklaracje zgodności.

Od maja 2019 roku posiadamy Krajowy Certyfikat Zgodności Zakładowej Kontroli Produkcji.

Stała współpraca z laboratoriami: Lafarge Holcim w Małogoszczu i Androimpex w Andrychowie zapewnia nam wsparcie w opracowywaniu i testowaniu nowych receptur, w ocenie jakości surowców i badaniu naszych wyrobów.

Produkujemy wszelkiego rodzaju podbudowy i stabilizacje, betony towarowe, posadzkowe i drogowo-mostowe. Dzięki wsparciu technicznemu jesteśmy w stanie zaprojektować mieszankę betonową pod indywidualne potrzeby klienta.

Dobra organizacja produkcji, doświadczona kadra i rozbudowana baza transportowa pozwalają nam na kompleksową realizację zamówień klientów indywidualnych jak i dużych inwestycji.

 

Węzeł betoniarski

ul. Spalska 124/140
tel. (44) 723 68 12
kom. 603 777 251
kom. 607 886 900
e-mail: betoniarnia@ezbud.pl