Przejdź do treści

O firmie

Jesteśmy firmą deweloperską o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Z sukcesami funkcjonujemy od 1990 roku!

Misja

 

Misją naszej firmy jest tworzenie nowych obiektów mieszkaniowych, usługowych i biurowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania. W działaniach tych uwzględniamy wymogi ochrony środowiska oraz potrzeby społeczności lokalnych.

 

O firmie

Ezbud-Budownictwo jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie Firma koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. W ramach „Grupy Ezbud” prowadzimy również produkcję betonu towarowego oraz hurtownię materiałów budowlanych. Najważniejszym naszym celem jest ciągłe i konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej poprzez dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości.

Siedziba

Trzydziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości jest na bieżąco wykorzystywane w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej.
Potrafimy szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Nasze aktualne i przyszłe inwestycje to budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe, hotele, budynki biurowe.

Ezbud-Budownictwo to firma oparta na solidnych fundamentach. Znaczne kapitały własne oraz właściwa współpraca z bankami zapewnia bardzo dobrą płynność finansową firmy, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Naszym Klientom daje to gwarancję, że zawarte umowy na sprzedaż lokali zostaną w pełni zrealizowane. Nasza działalność nie kończy się tylko na etapie realizacji inwestycji, wspieramy naszych Klientów w finansowaniu transakcji, pośrednicząc w ofertach najkorzystniejszych
na rynku kredytów hipotecznych.

Naszą ambicją jest to, aby marka Ezbud-Budownictwo stała się trwałym, stabilnym i cenionym elementem krajobrazu gospodarczego na rynku nieruchomości.