Przejdź do treści

O hurtowni

Nasza hurtownia Oferuje szeroki asortyment materiałów budowlanych oraz wykończeniowych uznanych producentów krajowych i zagranicznych. W naszej hurtowni możecie Państwo zaopatrzyć się od bloczków fundamentowych, materiałów izolacyjnych i dociepleniowych, po stropy i systemy dachowe. W ofercie znajdziecie Państwo również asortyment związany z zagospodarowaniem terenu-ogrodzenia, kostkę brukową oraz urządzenia do nawadniania ogrodów.


W trosce o klienta i jego czas oferujemy duży wybór materiałów budowlanych i wykończeniowych w jednym miejscu, gdzie od ręki dokonujemy kalkulacji wybranego towaru oraz doradzamy naszym klientom solidną i godną zaufania firmę wykonawczą. W ofercie znajdziecie także materiały wykończeniowe, tynki, gładzie, płyty gipsowe, panele podłogowe, okna, drzwi oraz farby, narzędzia i akcesoria budowlane, sanitariaty, armaturę, systemy podlewania ogrodów. Realizujemy indywidualne zamówienia towaru w szybkim czasie, a to wszystko dla pełnego zadowolenia naszych klientów.

Prowadzimy nie tylko sprzedaż hurtową ale i detaliczną. Odbiorcami naszej hurtowni są: zakłady produkcyjne, firmy wykonawcze oraz klienci indywidualni. Do każdego klienta staramy się podchodzić indywidualnie. Fachowa obsługa naszej hurtowni zaproponuje każdemu z naszych klientów rozwiązania dostosowane do jego potrzeb i możliwości. Pomożemy w doborze najkorzystniejszej oferty. Spośród wielu firm istniejących na rynku budowlanym, wyłoniliśmy te, które oferują najwyższą jakość za rozsądną cenę. Dla stałych klientów i klientów dokonujących jednorazowo większych zakupów posiadamy bardzo atrakcyjne ceny. Posiadamy mieszalniki tynków i farb. Wybrany kolor mieszamy „od ręki”. W naszej hurtowni klienci nie musza martwić się transportem i rozładunkiem zakupionego towaru, gdyż dysponujemy transportem własnym. Na terenie Tomaszowa Mazowieckiego transport GRATIS!