Przejdź do treści

Rolna 8-14

W przypadku wystąpienia problemów z wyborem kondygnacji na powyższej wizualizacji, poniżej zostały umieszczone przyciski kierujące bezpośrednio do rzutu wybranego piętra.

Rzut garażu

Wizualizacje

Zdjęcia z budowy

Nowa inwestycja spółki Ezbud to zespół 4 budynków wielorodzinnych powstających w samym centrum Tomaszowa Mazowieckiego przy ulicy Rolnej 8-14. Osiedle tworzyć będą 3 budynki 5-kondygnacyjne
i 1 budynek 4-kondygnacyjny. Wszystkie budynki zostaną wyposażone w windy, a teren osiedla ogrodzony. Łącznie na osiedlu powstanie 166 lokali mieszkalnych, których budowa odbywać się będzie w systemie etapowym.

I etap inwestycji przewiduje budową budynku oznaczonego nr 2 oraz 2 klatki budynku nr 3, łącznie zostanie oddanych łącznie 73 lokali mieszkalnych.
Zaprojektowano mieszkania o układach dwu-, trzy-i cztero- pokojowych o powierzchni od 30 mkw do 98mkw. W części parterowej znajdować się będą tarasy o powierzchni od 23mkw do 114mkw wraz
z przynależnymi do nich terenami zielonymi. Lokale mieszkalne zlokalizowane na wyższych piętrach tj.
I-IV posiadać będą balkony o powierzchni od 4mkw do 10mkw. Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy duży parking podziemny oraz miejsca naziemne. W parkingu podziemnym znajdować się będą boksy przynależne do wybranych miejsc parkingowych.

W okolicy osiedla znajduje się wszystko co niezbędne do codziennego funkcjonowania naszych przyszłych mieszkańców. Nieopodal ulicy Rolnej znajdują się szkoły, przedszkola, przychodnie, apteki, osiedlowe sklepy, supermarkety, miejsca kultu religijnego oraz restauracje.
Warto wspomnieć o znajdujących się w tej okolicy terenach zielonych, które to dają niekończące się możliwości wypoczynku na świeżym powietrzu.

Jesteśmy świadomi jaką rolę odgrywa jakość, dlatego dbamy aby nasze budynki charakteryzowały się możliwie najwyższymi parametrami technicznymi. Budujemy metodą tradycyjną z pustaka ceramicznego. Pragniemy zadbać o całkowity komfort życia naszych klientów, dlatego chcemy dołożyć wszelkich starań, aby teren osiedla został w odpowiedni sposób zagospodarowany zielenią i mógł sprostać oczekiwaniom naszych przyszłych mieszkańców.

Lokale mieszkalne i budynek zostaną wyposażone w następujące instalacje wewnętrzne:

  • wodociągową wraz z przyłączami z sieci miejskiej,
  • instalację sieci kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami z sieci miejskiej,
  • instalacja sieci deszczowej wraz z podłączeniem jej do miejskiej sieci kanalizacji deszczowej,
  • instalacje sieci energetycznej z sieci PGE – w lokalach mieszkalnych instalacja 3 fazowa, przewidziana moc na lokal mieszkalny 14 kW,
  • Ciepła woda użytkowa oraz centralne ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej,
  • instalacja sieci światłowodowej, multimedialnej,
  • lokale mieszkalne będą wyposażone w wentylacje mechaniczna wyciągową.

Lokalizacja

Inwestor: Ezbud Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Wysoka 2/4 | 97-200 Tomaszów Mazowiecki | NIP 773-247-22-74 Niniejszy materiał ma charakter poglądowy. Ostateczny wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu może nieznacznie odbiegać od zaprezentowanego na wizualizacjach. Informacje dotyczące standardu wykonania budynków oraz zagospodarowania terenu wokół budynków dostępne są w Biurze Sprzedaży. Materiał nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego. Inwestor zastrzega sobie prawo do wniesienia w zmian w przedstawionym materiale.